درباره ما

Group 1011@2x

درباره ی شرکت بازرگانی ویستا

شرکت بازرگانی بین المللی ویستا با 18 سال سابقه درخشان فعالیت خود را در سال 88 در زمینه واردات عمده ماشین آلات تولید درب و پنجره UPVC و ALUMINIUM ،تمامی دستگاه های یو پی وی سی و آلومینیوم ،ماشین آلات مدرن و پیشرفته شیشه دوجداره ، نو و دست دوم را زیر قیمت بازار و با بهترین کیفیت با نقد و اقساط به مشتریان خود عرضه میکند.
بازرگانی ویستا با کمک خداوند متعال با کادری مجرب تلاش می کند با پشتیبانی و مشارکت شرکت های تولید کننده نامدار اروپایی و ترکیه محصولاتی باکیفیت و قیمت مناسب عرضه نماید و تا کنون دربیش از 70 شهر و 23 استان فعالیت چشم گیری داشته باشد.
نمایندگی های بازرگانی ویستا :
*نمایندگی انحصاری شرکت ایلماز ترکیه تولید کننده ماشین آلات Aluminium و upvc
*نمایندگی انحصاری شرکت سون ماک ترکیه تولید کننده دستگاه مونتاژ پنجره دوجداه UPVC
*نمایندگی انحصاری شرکت اورنکلر تولید کننده دستگاه Upvc
*نمایندگی انحصاری ماشین آلات تولید پنجره سلیم
*نمایندگی انحصاری شرکت cms ترکیه ماشین آلات مدرن و پیشرفته شیشه دوجداره
همچنین مجموعه بازرگانی ویستا با داشتن سالها تجربه مفید در زمینه واردات دستگاه های UPVC و ALUMINIUMهم اکنون اقدام به تولید و مونتاژ ماشین آلات درب و پنجره یو پی وی سی در داخل کشور با لوازم و قطعات ترک و آلمان کرده است.
بازرگانی ویستا بزرگترین تولیدکننده و تامین کننده ماشین آلات درب و پنجره یوپی وی سی upvc و Aluminium محصول مشترک کشور ایران و ترکیه با قطعات اروپایی ، کلیه محصولات خود را نیز با 3 سال گارانتی طلایی و 20 سال خدمات پس از فروش ارایه می نماید. با آرزوی موفقیت برای صنعتی پیروز